![](https://www.bavak.org/wp-content/uploads/2023/05/KodX-Team-1024x1021.jpg)
![](https://www.bavak.org/wp-content/uploads/2023/05/Gelecegin-Mimari-Olmak3-02-01-01-01-1-1024x1022.jpg)
![](https://www.bavak.org/wp-content/uploads/2023/05/v980-238-td-aum-mockup-copy-3-1-1024x1024.jpg)
Bu eğitimin amacı bir şey öğretmekten ziyade, bir yol göstermek bir fikir oluşturmaktır. Ekip mottomuz; “Herkes her şeyi bilmeli ve farkında olmalı.” Bu mottoda elbet farklı alanlarda uzmanlaşma yolunda birlikte ilerleyeceğiz.
“Gözde”lerimiz, mentorlarımız ve katılımcılarımız ile birlikte “Geleceğin Mimarı Olmak: Beklemek Yerine İnşa Etmek” konulu programımızda KodX ekibini dinledik. Katkılarından dolayı kendilerine teşekkür ederiz. Bir sonraki programda yeniden bir arada olmak dileğiyle!